РЕАБІЛІТАЦІЯ ІНВАЛІДІВ, СУМСЬКА ОБЛАСНА РАДА ПЕРВИНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ УКРАЇНСЬКОГО ФОНДУ

Контакти

Юридична адреса
40000, м. Суми, вул. Кузнечна, 14
Телефони
Керівник
Бутенко Станіслав Васильович
Код ЄДРПОУ14009714
Дата реєстрації14.04.1992
Дата оновлення03.12.2012
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «РЕАБІЛІТАЦІЯ ІНВАЛІДІВ, СУМСЬКА ОБЛАСНА РАДА ПЕРВИНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ УКРАЇНСЬКОГО ФОНДУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕАБІЛІТАЦІЯ ІНВАЛІДІВ, СУМСЬКА ОБЛАСНА РАДА ПЕРВИНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ УКРАЇНСЬКОГО ФОНДУ» присвоєно код 14009714.

Керівником підприємства «РЕАБІЛІТАЦІЯ ІНВАЛІДІВ, СУМСЬКА ОБЛАСНА РАДА ПЕРВИНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ УКРАЇНСЬКОГО ФОНДУ» є Бутенко Станіслав Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕАБІЛІТАЦІЯ ІНВАЛІДІВ, СУМСЬКА ОБЛАСНА РАДА ПЕРВИНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ УКРАЇНСЬКОГО ФОНДУ» — м. Суми, вул. Кузнечна, 14.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕАБІЛІТАЦІЯ ІНВАЛІДІВ, СУМСЬКА ОБЛАСНА РАДА ПЕРВИНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ УКРАЇНСЬКОГО ФОНДУ»
Поділіться інформацією в соцмережах