Каталог підприємств України

Інтеграція з CRM системою 1C

CRM-система 1C Компанія UA-REGION пропонує послугу інтеграції бази даних українських підприємств з CRM системою 1C, яка виявиться корисною всім бізнесменам, які націлені на ефективну роботу з новими клієнтами. На сьогоднішній день існує безліч різних CRM-систем, і наші фахівці готові сформувати базу даних українських підприємств і інтегрувати її в будь-яку CRM, але однією з найбільш популярних на сьогоднішній день є 1С CRM, так як вона пропонує гранично зручний функціонал для роботи з клієнтською базою і відмінно підходить як для невеликих підприємств, які тільки нарощують свою клієнтську базу, так і для дуже великих компаній який хочуть оптимізувати процес взаємодії з підприємствами-клієнтами.

1С CRM являє собою зручне сховище даних, в якому будуть представлені всі підприємства з сформованої нами бази даних і інформація про них. При правильній організації роботи системи, яку готові забезпечити вам наші фахівці, CRM-система стає головним інструментом контролю працівників вашої компанії з іншими підприємствами. В системі збирається вся інформація, пов'язана з кожним клієнтом - спочатку ми надамо вам готове рішення, в якому будуть відображатися дані про підприємства, такі як його повна назва, сфера діяльності, контактні номери телефонів, адреса електронної пошти та деякі інші, а в процесі роботи з ними ви зможете додавати дані про те, наскільки вдало проходить взаємодія з цими підприємствами, інформацію про продажі і відвантаження, відзначати задоволені і незакриті замовлення, всі етапи переговорів і безліч інших даних які роблять гранично ефективною та зручною систему взаємодії вашої компанії з потенційними й актуальними клієнтами. В результаті на основі даних, зібраних в CRM-системі менеджер і керівник прийматимуть рішення про те, як саме працювати в даний момент часу з тим чи іншим клієнтом.

В цілому, 1С CRM з інтегрованою базою даних українських підприємств є однаково корисною як для робочого персоналу, який зможе набагато ефективніше вести переговори з підприємствами, так і для начальства, яке зможе філігранно відстежувати всю діяльність працівників - на основі даних, зібраних в CRM-системі керівник компанії зможе приймати рішення про те, який підхід для роботи вибрати в даний момент часу. До отримання замовлення в CRM відображаються всі етапи роботи менеджера - спілкування по телефону, комерційні пропозиції, переговори, підписання договору та інше. Далі слідує безпосередньо робота з замовленням. Звичайно, для того щоб дана система могла розкрити свій потенціал в повній мірі, необхідно грамотно інтегрувати в неї базу даних підприємств і налаштувати саму CRM, з чим можуть професійно впоратися досвідчені програмісти компанії UA-REGION.

Ефективність ведення бізнесу багато в чому залежить від того, якою базою даних підприємств ви володієте, і наша компанія готова сформувати для своїх клієнтів найповнішу базу даних підприємств України.

Якщо база даних буде неповною, то ви зможете втратити багато потенційних клієнтів, тому вкрай важливо щоб вона включала в себе всі інтересні вам підприємства, включаючи ті, які з'явилися на ринку зовсім недавно. Ми маємо великий досвід в даній сфері діяльності і здатні сформувати саме таку базу даних за допомогою розроблених нашими фахівцями алгоритмів аналізу ринку. Але крім того, що база є повною, вона включає в себе максимально достовірні дані.


Приклад БД для 1C CRM

Це є безперечною перевагою баз даних які ми формуємо, тому що працівники вашої компанії не будуть витрачати цінний час на спроби зв'язатися з підприємствами, які вже не існують, або дані яких вказано невірно.

Всі послуги, які ми надаємо пропонуються за оптимальними цінами!

В умовах сучасного ринку дуже важливу роль відіграє конкурентоспроможність, і нам довелося докласти чимало зусиль для того щоб розробити систему, при якій ми зможемо надавати послуги на найвищому рівні, при цьому не змушуючи замовників платити вище за ринкову вартість. Але в підсумку нам цього вдалося домогтися, тому сьогодні ми пропонуємо послугу формування достовірних і актуальних баз даних, а також інтегруємо їх в CRM 1C за конкурентною вартістю, що є ще одною нашою вагомою перевагою. Звернувшись до нас, ви можете бути впевнені в тому, що сформована база даних буде стандартизована, не буде перевантажена дублями інформації, а робота з нею буде зручною і надійною.

 

Вартість бази даних підприємств України для CRM-системи 1C8000 грн.


Зв'яжіться з нами для отримання більш детальної інформації.