УПРАВЛІННЯ СПРАВАМИ АПАРАТУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Юридична адреса
01008, м. Київ, вул. Грушевського, 5
Телефони

Продукція, послуги

Верховна Рада визначає основи внутрішньої та закордонної політики, вносить зміни до Конституції України, ухвалює закони, затверджує бюджет, призначає вибори Президента України, проводить процедуру імпічменту Президента, оголошує війну та мир, призначає Прем’єр-Міністра України, третину складу Конституційного Суду України, обирає суддів, ратифікує міжнародні угоди та ухвалює рішення щодо виходу з них.

Інформація про компанію

Верховна Рада - це єдиний орган законодавчої влади в Україні. Згідно з Конституцією, парламент складається з 450 депутатів, роботу яких очолює Голова Верховної Ради України. Проте нинішня каденція нараховує 423 депутатів у зв’язку з тим, що на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей й Криму не було можливості проведення останніх парламентських виборів.

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ20064120
Керівник
Ханік Юрій Петрович — керівник
Дата реєстрації21.01.1992
Дата оновлення29.08.2023
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УПРАВЛІННЯ СПРАВАМИ АПАРАТУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ» присвоєно код 20064120.

Керівником підприємства «УПРАВЛІННЯ СПРАВАМИ АПАРАТУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ» є Ханік Юрій Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УПРАВЛІННЯ СПРАВАМИ АПАРАТУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ» — м. Київ, вул. Грушевського, 5.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «УПРАВЛІННЯ СПРАВАМИ АПАРАТУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ» офіційний сайт: https://www.rada.gov.ua/

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Юридична адреса
01008, м. Київ, вул. Грушевського, 5
Телефони
Відгуки про компанію «УПРАВЛІННЯ СПРАВАМИ АПАРАТУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах