СОЮЗ-ЧОРНОБИЛЬ МІСТА СВІТЛОДАРСЬК, ГО

Контакти

Юридична адреса
84792, Донецька обл., Бахмутський р-н, м. Світлодарськ, просп. Миру, 5
Керівник
Нечаєва Світлана Миколаївна
Код ЄДРПОУ20366418
Дата реєстрації06.03.2012
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СОЮЗ-ЧОРНОБИЛЬ МІСТА СВІТЛОДАРСЬК, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СОЮЗ-ЧОРНОБИЛЬ МІСТА СВІТЛОДАРСЬК, ГО» присвоєно код 20366418.

Керівником підприємства «СОЮЗ-ЧОРНОБИЛЬ МІСТА СВІТЛОДАРСЬК, ГО» є Нечаєва Світлана Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СОЮЗ-ЧОРНОБИЛЬ МІСТА СВІТЛОДАРСЬК, ГО» — Донецька обл., Бахмутський р-н, м. Світлодарськ, просп. Миру, 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СОЮЗ-ЧОРНОБИЛЬ МІСТА СВІТЛОДАРСЬК, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах