ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ СПЕЦІАЛЬНИЙ КОМБІНАТ”

Контакти

Юридична адреса
83077, м. Донецьк, вул. Шахтарської Слави, 2
Керівник
Клянін Олександр Миколайович
Бухгалтер
Осотов Артем Олександрович
Код ЄДРПОУ20366944
Дата реєстрації17.06.1998
Дата оновлення15.07.2016

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ СПЕЦІАЛЬНИЙ КОМБІНАТ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ СПЕЦІАЛЬНИЙ КОМБІНАТ”» присвоєно код 20366944.

Керівником підприємства «ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ СПЕЦІАЛЬНИЙ КОМБІНАТ”» є Клянін Олександр Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ СПЕЦІАЛЬНИЙ КОМБІНАТ”» — м. Донецьк, вул. Шахтарської Слави, 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ СПЕЦІАЛЬНИЙ КОМБІНАТ”»
Поділіться інформацією в соцмережах