УКРІНКОМ, ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
83005, м. Донецьк, вул. Героїв Панфіловців, 11
Телефони
Керівник
Гамаюнова Тетяна Миколаївна
Бухгалтер
Зубарєв Валерій Михайлович
Код ЄДРПОУ20368541
Дата реєстрації10.12.2003
Дата оновлення17.03.2014

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «УКРІНКОМ, ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКРІНКОМ, ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ, ТОВ» присвоєно код 20368541.

Керівником підприємства «УКРІНКОМ, ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ, ТОВ» є Гамаюнова Тетяна Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКРІНКОМ, ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ, ТОВ» — м. Донецьк, вул. Героїв Панфіловців, 11.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УКРІНКОМ, ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах