ЛАЗУРЬ, ВИРОБНИЧИЙ КООПЕРАТИВ

Контакти

Юридична адреса
83057, м. Донецьк, вул. Черемховська, 29а
Телефони
Керівник
Толочко Валентина Василівна
Код ЄДРПОУ20371833
Дата реєстрації15.05.1996
Дата оновлення01.09.2020

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЛАЗУРЬ, ВИРОБНИЧИЙ КООПЕРАТИВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛАЗУРЬ, ВИРОБНИЧИЙ КООПЕРАТИВ» присвоєно код 20371833.

Керівником підприємства «ЛАЗУРЬ, ВИРОБНИЧИЙ КООПЕРАТИВ» є Толочко Валентина Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛАЗУРЬ, ВИРОБНИЧИЙ КООПЕРАТИВ» — м. Донецьк, вул. Черемховська, 29а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛАЗУРЬ, ВИРОБНИЧИЙ КООПЕРАТИВ»
Поділіться інформацією в соцмережах