АГРОПРОМІНВЕСТ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
83039, м. Донецьк, вул. Петровського, 241
Телефони
Керівник
Тарасюк Володимир Валерійович
Код ЄДРПОУ20373909
Дата реєстрації27.11.2013
Дата оновлення25.02.2014

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «АГРОПРОМІНВЕСТ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АГРОПРОМІНВЕСТ, ТОВ» присвоєно код 20373909.

Керівником підприємства «АГРОПРОМІНВЕСТ, ТОВ» є Тарасюк Володимир Валерійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АГРОПРОМІНВЕСТ, ТОВ» — м. Донецьк, вул. Петровського, 241.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АГРОПРОМІНВЕСТ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах