ІСКАНДЕР, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
84301, Донецька обл., м. Краматорськ, вул. Двірцева, 38, к. 322
Телефони
Керівник
Токарь Олександр Олегович
Код ЄДРПОУ20387366
Дата реєстрації01.08.1994
Дата оновлення10.01.1997
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ІСКАНДЕР, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІСКАНДЕР, ТОВ» присвоєно код 20387366.

Керівником підприємства «ІСКАНДЕР, ТОВ» є Токарь Олександр Олегович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІСКАНДЕР, ТОВ» — Донецька обл., м. Краматорськ, вул. Двірцева, 38, к. 322.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІСКАНДЕР, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах