ВЕТЕРАНИ ВІЙНИ ПРИАЗОВ’Я, ГО

Контакти

Юридична адреса
87536, Донецька обл., м. Маріуполь, бул. 50 років Жовтня, 20а
Телефони
Керівник
Прилипін Василь Миколайович
Код ЄДРПОУ20391965
Дата реєстрації23.08.1994
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ВЕТЕРАНИ ВІЙНИ ПРИАЗОВ’Я, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВЕТЕРАНИ ВІЙНИ ПРИАЗОВ’Я, ГО» присвоєно код 20391965.

Керівником підприємства «ВЕТЕРАНИ ВІЙНИ ПРИАЗОВ’Я, ГО» є Прилипін Василь Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВЕТЕРАНИ ВІЙНИ ПРИАЗОВ’Я, ГО» — Донецька обл., м. Маріуполь, бул. 50 років Жовтня, 20а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВЕТЕРАНИ ВІЙНИ ПРИАЗОВ’Я, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах