ЧЕРНЯХІВСЬКА ДЕРЖАВНА ВЕТЕРИНАРНА АПТЕКА ПО ВЕТЕРИНАРНОМУ І ЗООТЕХНІЧНОМУ ЗАБЕЗПЕЧЕННЮ

Контакти

Юридична адреса
12301, Житомирська обл., Черняхівський р-н, смт. Черняхів, вул. Щорса, 9
Телефони
Керівник
Іщенко Леонід Віталійович
Бухгалтер
Вовк Валентина Миколаєвна
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ20420448
Дата реєстрації21.07.1994
Дата оновлення01.12.2017
Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЧЕРНЯХІВСЬКА ДЕРЖАВНА ВЕТЕРИНАРНА АПТЕКА ПО ВЕТЕРИНАРНОМУ І ЗООТЕХНІЧНОМУ ЗАБЕЗПЕЧЕННЮ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЧЕРНЯХІВСЬКА ДЕРЖАВНА ВЕТЕРИНАРНА АПТЕКА ПО ВЕТЕРИНАРНОМУ І ЗООТЕХНІЧНОМУ ЗАБЕЗПЕЧЕННЮ» присвоєно код 20420448.

Керівником підприємства «ЧЕРНЯХІВСЬКА ДЕРЖАВНА ВЕТЕРИНАРНА АПТЕКА ПО ВЕТЕРИНАРНОМУ І ЗООТЕХНІЧНОМУ ЗАБЕЗПЕЧЕННЮ» є Іщенко Леонід Віталійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЧЕРНЯХІВСЬКА ДЕРЖАВНА ВЕТЕРИНАРНА АПТЕКА ПО ВЕТЕРИНАРНОМУ І ЗООТЕХНІЧНОМУ ЗАБЕЗПЕЧЕННЮ» — Житомирська обл., Черняхівський р-н, смт. Черняхів, вул. Щорса, 9.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЧЕРНЯХІВСЬКА ДЕРЖАВНА ВЕТЕРИНАРНА АПТЕКА ПО ВЕТЕРИНАРНОМУ І ЗООТЕХНІЧНОМУ ЗАБЕЗПЕЧЕННЮ»
Поділіться інформацією в соцмережах