СПІЛКА ЛІКАРІВ-ХРИСТИЯН ЗАКАРПАТТЯ, ГО

Контакти

Юридична адреса
89600, Закарпатська обл., м. Мукачеве, вул. Ринкова, 25
Телефони
Керівник
Оросі Павло Павлович
Код ЄДРПОУ20442875
Дата реєстрації05.03.2009
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СПІЛКА ЛІКАРІВ-ХРИСТИЯН ЗАКАРПАТТЯ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СПІЛКА ЛІКАРІВ-ХРИСТИЯН ЗАКАРПАТТЯ, ГО» присвоєно код 20442875.

Керівником підприємства «СПІЛКА ЛІКАРІВ-ХРИСТИЯН ЗАКАРПАТТЯ, ГО» є Оросі Павло Павлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СПІЛКА ЛІКАРІВ-ХРИСТИЯН ЗАКАРПАТТЯ, ГО» — Закарпатська обл., м. Мукачеве, вул. Ринкова, 25.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СПІЛКА ЛІКАРІВ-ХРИСТИЯН ЗАКАРПАТТЯ, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах