СПІЛКА ПІДПРИЄМЦІВ ЗАКАРПАТТЯ, ГО

Контакти

Юридична адреса
88008, Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Гойди, 4
Телефони
Керівник
Греньо Михайло Михайлович
Код ЄДРПОУ20447648
Дата реєстрації01.12.2000
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СПІЛКА ПІДПРИЄМЦІВ ЗАКАРПАТТЯ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СПІЛКА ПІДПРИЄМЦІВ ЗАКАРПАТТЯ, ГО» присвоєно код 20447648.

Керівником підприємства «СПІЛКА ПІДПРИЄМЦІВ ЗАКАРПАТТЯ, ГО» є Греньо Михайло Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СПІЛКА ПІДПРИЄМЦІВ ЗАКАРПАТТЯ, ГО» — Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Гойди, 4.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СПІЛКА ПІДПРИЄМЦІВ ЗАКАРПАТТЯ, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах