АРТЕМІДА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
89120, Закарпатська обл., Воловецький р-н, с. Щербовець
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Яртим Любов Павлівна
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ20458646
Дата реєстрації06.06.1994
Дата оновлення05.05.1998
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «АРТЕМІДА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АРТЕМІДА, ТОВ» присвоєно код 20458646.

Керівником підприємства «АРТЕМІДА, ТОВ» є Яртим Любов Павлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АРТЕМІДА, ТОВ» — Закарпатська обл., Воловецький р-н, с. Щербовець.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АРТЕМІДА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах