СОРТНАСІННЄОВОЧ, КАМ’ЯНСЬКО-ДНІПРОВСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО, ПРАТ

Контакти

Юридична адреса
71304, Запорізька обл., Кам’янсько-Дніпровський р-н, м. Кам’янка-Дніпровська, вул. Радянська, 103
Телефони
Керівник
Карасьов Віктор Олексійович
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ20477260
Дата реєстрації09.10.2002
Дата оновлення30.12.2016
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СОРТНАСІННЄОВОЧ, КАМ’ЯНСЬКО-ДНІПРОВСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО, ПРАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СОРТНАСІННЄОВОЧ, КАМ’ЯНСЬКО-ДНІПРОВСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО, ПРАТ» присвоєно код 20477260.

Керівником підприємства «СОРТНАСІННЄОВОЧ, КАМ’ЯНСЬКО-ДНІПРОВСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО, ПРАТ» є Карасьов Віктор Олексійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СОРТНАСІННЄОВОЧ, КАМ’ЯНСЬКО-ДНІПРОВСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО, ПРАТ» — Запорізька обл., Кам’янсько-Дніпровський р-н, м. Кам’янка-Дніпровська, вул. Радянська, 103.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СОРТНАСІННЄОВОЧ, КАМ’ЯНСЬКО-ДНІПРОВСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО, ПРАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах