ІСТОК, ПП

Контакти

Юридична адреса
71670, Запорізька обл., Василівський р-н, с. Мала Білозерка, вул. Набережна, 7
Телефони
Керівник
Філімонов Володимир Іванович
Код ЄДРПОУ20478175
Дата реєстрації30.03.1993
Дата оновлення03.02.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ІСТОК, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІСТОК, ПП» присвоєно код 20478175.

Керівником підприємства «ІСТОК, ПП» є Філімонов Володимир Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІСТОК, ПП» — Запорізька обл., Василівський р-н, с. Мала Білозерка, вул. Набережна, 7.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІСТОК, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах