ЕНКОМ, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО

Контакти

Юридична адреса
69050, м. Запоріжжя, вул. Східна, 8а
Телефони
Керівник
Гудим Ігор Євгенович
Код ЄДРПОУ20492198
Дата реєстрації24.12.1993
Дата оновлення01.08.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЕНКОМ, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЕНКОМ, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО» присвоєно код 20492198.

Керівником підприємства «ЕНКОМ, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО» є Гудим Ігор Євгенович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЕНКОМ, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО» — м. Запоріжжя, вул. Східна, 8а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЕНКОМ, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах