РМП-38, КОЛЕКТИВНЕ РЕМОНТНЕ-МЕХАНИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Контакти

Юридична адреса
72312, Запорізька обл., м. Мелітополь, пров. 1-й Фрунзе, 6
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Доскач Володимир Йосифович
Бухгалтер
Жучкова Галина Володимирівна
Кількість співробітників8 чел.
Код ЄДРПОУ20493513
Дата реєстрації22.06.1998
Дата оновлення03.03.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РМП-38, КОЛЕКТИВНЕ РЕМОНТНЕ-МЕХАНИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РМП-38, КОЛЕКТИВНЕ РЕМОНТНЕ-МЕХАНИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО» присвоєно код 20493513.

Керівником підприємства «РМП-38, КОЛЕКТИВНЕ РЕМОНТНЕ-МЕХАНИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО» є Доскач Володимир Йосифович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РМП-38, КОЛЕКТИВНЕ РЕМОНТНЕ-МЕХАНИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО» — Запорізька обл., м. Мелітополь, пров. 1-й Фрунзе, 6.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РМП-38, КОЛЕКТИВНЕ РЕМОНТНЕ-МЕХАНИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах