СТОМА-СЕРВІС, ПРИВАТНА ФІРМА

Контакти

Юридична адреса
69114, Запорізька обл., м. Запоріжжя, Хортицький р-н., ПРОСПЕКТ ЮВІЛЕЙНИЙ, б. 24/1
Телефони
Керівник
Романов Андрій Федорович
Код ЄДРПОУ20500443
Дата реєстрації05.09.2007
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СТОМА-СЕРВІС, ПРИВАТНА ФІРМА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СТОМА-СЕРВІС, ПРИВАТНА ФІРМА» присвоєно код 20500443.

Керівником підприємства «СТОМА-СЕРВІС, ПРИВАТНА ФІРМА» є Романов Андрій Федорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СТОМА-СЕРВІС, ПРИВАТНА ФІРМА» — Запорізька обл., м. Запоріжжя, Хортицький р-н., ПРОСПЕКТ ЮВІЛЕЙНИЙ, б. 24/1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СТОМА-СЕРВІС, ПРИВАТНА ФІРМА»
Поділіться інформацією в соцмережах