БУДІВЕЛЬНИК-17, ОСББ

Контакти

Юридична адреса
69076, м. Запоріжжя, вул. Новгородська, 22
Телефони
Керівник
Польський Анатолій Григорович
Код ЄДРПОУ20510080
Дата реєстрації07.04.2008
Дата оновлення16.06.2014

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БУДІВЕЛЬНИК-17, ОСББ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БУДІВЕЛЬНИК-17, ОСББ» присвоєно код 20510080.

Керівником підприємства «БУДІВЕЛЬНИК-17, ОСББ» є Польський Анатолій Григорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БУДІВЕЛЬНИК-17, ОСББ» — м. Запоріжжя, вул. Новгородська, 22.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БУДІВЕЛЬНИК-17, ОСББ»
Поділіться інформацією в соцмережах