РАДУГА, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
69008, м. Запоріжжя, вул. Південне шосе, 74
Керівник
Гусинін Андрій Володимирович
Код ЄДРПОУ20520138
Дата реєстрації24.10.2007
Дата оновлення25.10.2007
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РАДУГА, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РАДУГА, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 20520138.

Керівником підприємства «РАДУГА, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» є Гусинін Андрій Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РАДУГА, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» — м. Запоріжжя, вул. Південне шосе, 74.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РАДУГА, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах