ПОЛОГІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ БАГАТОДІТНИХ СІМЕЙ

Контакти

Юридична адреса
70606, Запорізька обл., Пологівський р-н, м. Пологи, вул. Східна, 10, к. 48
Телефони
Керівник
Таран Євген Сидорович
Код ЄДРПОУ20524863
Дата реєстрації07.05.1997
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПОЛОГІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ БАГАТОДІТНИХ СІМЕЙ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПОЛОГІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ БАГАТОДІТНИХ СІМЕЙ» присвоєно код 20524863.

Керівником підприємства «ПОЛОГІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ БАГАТОДІТНИХ СІМЕЙ» є Таран Євген Сидорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПОЛОГІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ БАГАТОДІТНИХ СІМЕЙ» — Запорізька обл., Пологівський р-н, м. Пологи, вул. Східна, 10, к. 48.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПОЛОГІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ БАГАТОДІТНИХ СІМЕЙ»
Поділіться інформацією в соцмережах