АВТОМОБІЛІСТ-2, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ

Контакти

Юридична адреса
72316, Запорізька обл., м. Мелітополь, вул. Інтеркультурна, 363
Телефони
Керівник
Юрков Віталій Валерійович
Код ЄДРПОУ20527838
Дата реєстрації06.09.2012
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «АВТОМОБІЛІСТ-2, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АВТОМОБІЛІСТ-2, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» присвоєно код 20527838.

Керівником підприємства «АВТОМОБІЛІСТ-2, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» є Юрков Віталій Валерійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АВТОМОБІЛІСТ-2, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» — Запорізька обл., м. Мелітополь, вул. Інтеркультурна, 363.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АВТОМОБІЛІСТ-2, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ»
Поділіться інформацією в соцмережах