ЮВІКО, ПРИВАТНА ФІРМА

Контакти

Юридична адреса
78200, Івано-Франківська обл., м. Коломия, вул. Богуна, 42, к. 97
Керівник
Лаврук Юрій Васильович
Код ЄДРПОУ20547137
Дата реєстрації21.07.1993
Дата оновлення28.02.2013
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЮВІКО, ПРИВАТНА ФІРМА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЮВІКО, ПРИВАТНА ФІРМА» присвоєно код 20547137.

Керівником підприємства «ЮВІКО, ПРИВАТНА ФІРМА» є Лаврук Юрій Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЮВІКО, ПРИВАТНА ФІРМА» — Івано-Франківська обл., м. Коломия, вул. Богуна, 42, к. 97.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЮВІКО, ПРИВАТНА ФІРМА»
Поділіться інформацією в соцмережах