ДОВГОПІЛЬСЬКИЙ ЛІЦЕЙ БІЛОБЕРІЗЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
78725, Івано-Франківська обл., Верховинський р-н, с. Довгополе, вул. Центральна, 20
Телефони
Керівник
Кіцнак Василь Дмитрович
Код ЄДРПОУ20558365
Дата реєстрації18.05.2012
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДОВГОПІЛЬСЬКИЙ ЛІЦЕЙ БІЛОБЕРІЗЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОВГОПІЛЬСЬКИЙ ЛІЦЕЙ БІЛОБЕРІЗЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» присвоєно код 20558365.

Керівником підприємства «ДОВГОПІЛЬСЬКИЙ ЛІЦЕЙ БІЛОБЕРІЗЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» є Кіцнак Василь Дмитрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОВГОПІЛЬСЬКИЙ ЛІЦЕЙ БІЛОБЕРІЗЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» — Івано-Франківська обл., Верховинський р-н, с. Довгополе, вул. Центральна, 20.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОВГОПІЛЬСЬКИЙ ЛІЦЕЙ БІЛОБЕРІЗЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ»
Поділіться інформацією в соцмережах