ЛІЦЕЙ № 15 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
76002, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 207
Телефони
Керівник
Бойчук Василь Євгенійович
Код ЄДРПОУ20558848
Дата реєстрації21.06.2012
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЛІЦЕЙ № 15 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛІЦЕЙ № 15 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» присвоєно код 20558848.

Керівником підприємства «ЛІЦЕЙ № 15 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» є Бойчук Василь Євгенійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛІЦЕЙ № 15 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» — м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 207.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛІЦЕЙ № 15 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»
Поділіться інформацією в соцмережах