БАРОККО, ДОЧП ВАТ ”КОЛОМИЙСЬКИЙ ЗАВОД СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ МАШИН”

Контакти

Юридична адреса
78200, Івано-Франківська обл., м. Коломия, вул. Січових Стрільців, 121
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Свириденко Володимир Степанович
Бухгалтер
Петруняк Галина Дмитрівна
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ20567200
Дата реєстрації12.06.1997
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БАРОККО, ДОЧП ВАТ ”КОЛОМИЙСЬКИЙ ЗАВОД СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ МАШИН”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БАРОККО, ДОЧП ВАТ ”КОЛОМИЙСЬКИЙ ЗАВОД СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ МАШИН”» присвоєно код 20567200.

Керівником підприємства «БАРОККО, ДОЧП ВАТ ”КОЛОМИЙСЬКИЙ ЗАВОД СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ МАШИН”» є Свириденко Володимир Степанович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БАРОККО, ДОЧП ВАТ ”КОЛОМИЙСЬКИЙ ЗАВОД СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ МАШИН”» — Івано-Франківська обл., м. Коломия, вул. Січових Стрільців, 121.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БАРОККО, ДОЧП ВАТ ”КОЛОМИЙСЬКИЙ ЗАВОД СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ МАШИН”»
Поділіться інформацією в соцмережах