ПНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ПАСІЧНЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
78431, Івано-Франківська обл., Надвірнянський р-н, с. Пнів, вул. Січових Стрільців, 90
Телефони
Керівник
Фединяк Олег Михайлович
Код ЄДРПОУ20567602
Дата реєстрації27.12.2012
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ПАСІЧНЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ПАСІЧНЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» присвоєно код 20567602.

Керівником підприємства «ПНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ПАСІЧНЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» є Фединяк Олег Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ПАСІЧНЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» — Івано-Франківська обл., Надвірнянський р-н, с. Пнів, вул. Січових Стрільців, 90.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ПАСІЧНЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ»
Поділіться інформацією в соцмережах