РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ЦЕРКВИ "УСПІННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ" УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ С.МОЛОДЯТИН

Контакти

Юридична адреса
78271, Івано-Франківська обл., Коломийський р-н, с. Молодятин, вул. Січових Стрільців, 97а
Керівник
Гушул Юрій Юрійович
Код ЄДРПОУ20569127
Дата реєстрації01.12.2000
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ЦЕРКВИ ”УСПІННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ” УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ С.МОЛОДЯТИН» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ЦЕРКВИ "УСПІННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ" УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ С.МОЛОДЯТИН» присвоєно код 20569127.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ЦЕРКВИ "УСПІННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ" УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ С.МОЛОДЯТИН» є Гушул Юрій Юрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ЦЕРКВИ "УСПІННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ" УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ С.МОЛОДЯТИН» — Івано-Франківська обл., Коломийський р-н, с. Молодятин, вул. Січових Стрільців, 97а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ЦЕРКВИ ”УСПІННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ” УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ С.МОЛОДЯТИН»
Поділіться інформацією в соцмережах