ЗЛАТОПІЛЬСЬКА ГІМНАЗІЯ М. НОВОМИРГОРОДА НОВОМИРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
26001, Кіровоградська обл., Новомиргородський р-н, м. Новомиргород, вул. Луначарського, 20
Телефони
Керівник
Бирзул Віталій Леонідович
Код ЄДРПОУ20644219
Дата реєстрації02.06.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЗЛАТОПІЛЬСЬКА ГІМНАЗІЯ М. НОВОМИРГОРОДА НОВОМИРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗЛАТОПІЛЬСЬКА ГІМНАЗІЯ М. НОВОМИРГОРОДА НОВОМИРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 20644219.

Керівником підприємства «ЗЛАТОПІЛЬСЬКА ГІМНАЗІЯ М. НОВОМИРГОРОДА НОВОМИРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Бирзул Віталій Леонідович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗЛАТОПІЛЬСЬКА ГІМНАЗІЯ М. НОВОМИРГОРОДА НОВОМИРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Кіровоградська обл., Новомиргородський р-н, м. Новомиргород, вул. Луначарського, 20.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗЛАТОПІЛЬСЬКА ГІМНАЗІЯ М. НОВОМИРГОРОДА НОВОМИРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах