КРАЯНКА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
81053, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Новояворівськ, вул. Шевченка, 5
Телефони
Керівник
Крамченко Олег Анатолійович
Код ЄДРПОУ20767040
Дата реєстрації08.07.1993
Дата оновлення23.04.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КРАЯНКА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КРАЯНКА, ТОВ» присвоєно код 20767040.

Керівником підприємства «КРАЯНКА, ТОВ» є Крамченко Олег Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КРАЯНКА, ТОВ» — Львівська обл., Яворівський р-н, м. Новояворівськ, вул. Шевченка, 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КРАЯНКА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах