КАСКАД, ФІРМА, МПП

Контакти

Юридична адреса
82300, Львівська обл., м. Борислав, вул. Шевченка, 27, к. 12
Телефони
Керівник
Бакаєв Геннадій Іванович
Код ЄДРПОУ20779362
Дата реєстрації15.08.1991
Дата оновлення31.12.2013
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КАСКАД, ФІРМА, МПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КАСКАД, ФІРМА, МПП» присвоєно код 20779362.

Керівником підприємства «КАСКАД, ФІРМА, МПП» є Бакаєв Геннадій Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КАСКАД, ФІРМА, МПП» — Львівська обл., м. Борислав, вул. Шевченка, 27, к. 12.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КАСКАД, ФІРМА, МПП»
Поділіться інформацією в соцмережах