ЕНЕРГІЯ-ТОРГ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
79000, м. Львів, вул. Лесі Українки, 7
Телефони
Керівник
Яблінська Любов Володимирівна
Код ЄДРПОУ20804485
Дата реєстрації16.03.1994
Дата оновлення25.12.2013
Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЕНЕРГІЯ-ТОРГ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЕНЕРГІЯ-ТОРГ, ТОВ» присвоєно код 20804485.

Керівником підприємства «ЕНЕРГІЯ-ТОРГ, ТОВ» є Яблінська Любов Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЕНЕРГІЯ-ТОРГ, ТОВ» — м. Львів, вул. Лесі Українки, 7.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЕНЕРГІЯ-ТОРГ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах