СВІЧА ФОНД, ПП

Контакти

Юридична адреса
79000, м. Львів, вул. Драгоманова, 56, к. 9
Телефони
Керівник
Дяк Олександр Михайлович
Код ЄДРПОУ20804679
Дата реєстрації31.03.1994
Дата оновлення25.12.2013
Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СВІЧА ФОНД, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СВІЧА ФОНД, ПП» присвоєно код 20804679.

Керівником підприємства «СВІЧА ФОНД, ПП» є Дяк Олександр Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СВІЧА ФОНД, ПП» — м. Львів, вул. Драгоманова, 56, к. 9.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СВІЧА ФОНД, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах