ЛЬВІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ КООРДИНАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР "ГАЛИЦЬКЕ ЮНАЦТВО"

Контакти

Юридична адреса
79016, м. Львів, вул. Замкнена, 9
Керівник
Макарчук Галина Михайлівна
Код ЄДРПОУ20807070
Дата реєстрації06.12.1995
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЛЬВІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ КООРДИНАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ”ГАЛИЦЬКЕ ЮНАЦТВО”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛЬВІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ КООРДИНАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР "ГАЛИЦЬКЕ ЮНАЦТВО"» присвоєно код 20807070.

Керівником підприємства «ЛЬВІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ КООРДИНАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР "ГАЛИЦЬКЕ ЮНАЦТВО"» є Макарчук Галина Михайлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛЬВІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ КООРДИНАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР "ГАЛИЦЬКЕ ЮНАЦТВО"» — м. Львів, вул. Замкнена, 9.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛЬВІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ КООРДИНАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ”ГАЛИЦЬКЕ ЮНАЦТВО”»
Поділіться інформацією в соцмережах