ШЕВЧЕНКІВСЬКЕ РАЙОННЕ ТОВАРИСТВО ПОЛІТИЧНИХ В’ЯЗНІВ І РЕПРЕСОВАНИХ

Контакти

Юридична адреса
79037, Львівська обл., м. Львів, Шевченківський р-н., Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, б. 241, кв. 20
Телефони
Керівник
Самагальський Володимир Петрович
Код ЄДРПОУ20810333
Дата реєстрації31.01.1994
Дата оновлення01.12.2017
Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ШЕВЧЕНКІВСЬКЕ РАЙОННЕ ТОВАРИСТВО ПОЛІТИЧНИХ В’ЯЗНІВ І РЕПРЕСОВАНИХ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ШЕВЧЕНКІВСЬКЕ РАЙОННЕ ТОВАРИСТВО ПОЛІТИЧНИХ В’ЯЗНІВ І РЕПРЕСОВАНИХ» присвоєно код 20810333.

Керівником підприємства «ШЕВЧЕНКІВСЬКЕ РАЙОННЕ ТОВАРИСТВО ПОЛІТИЧНИХ В’ЯЗНІВ І РЕПРЕСОВАНИХ» є Самагальський Володимир Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ШЕВЧЕНКІВСЬКЕ РАЙОННЕ ТОВАРИСТВО ПОЛІТИЧНИХ В’ЯЗНІВ І РЕПРЕСОВАНИХ» — Львівська обл., м. Львів, Шевченківський р-н., Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, б. 241, кв. 20.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ШЕВЧЕНКІВСЬКЕ РАЙОННЕ ТОВАРИСТВО ПОЛІТИЧНИХ В’ЯЗНІВ І РЕПРЕСОВАНИХ»
Поділіться інформацією в соцмережах