ПОЛУМ’Я, МАГАЗИН

Контакти

Юридична адреса
82100, Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Трускавецька, 73
Телефони
Керівник
Чайка Володимир Степанович
Код ЄДРПОУ20817364
Дата реєстрації19.07.1996
Дата оновлення01.12.2017
Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПОЛУМ’Я, МАГАЗИН» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПОЛУМ’Я, МАГАЗИН» присвоєно код 20817364.

Керівником підприємства «ПОЛУМ’Я, МАГАЗИН» є Чайка Володимир Степанович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПОЛУМ’Я, МАГАЗИН» — Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Трускавецька, 73.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПОЛУМ’Я, МАГАЗИН»
Поділіться інформацією в соцмережах