ОРИКОС, МАЛЕ КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО СФЕРИ ПОСЛУГ

Контакти

Юридична адреса
82100, Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Орлика, 3 корп. А
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Орищак Євгеній Андрійович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ20819185
Дата реєстрації18.02.1994
Дата оновлення30.12.2016

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ОРИКОС, МАЛЕ КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО СФЕРИ ПОСЛУГ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОРИКОС, МАЛЕ КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО СФЕРИ ПОСЛУГ» присвоєно код 20819185.

Керівником підприємства «ОРИКОС, МАЛЕ КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО СФЕРИ ПОСЛУГ» є Орищак Євгеній Андрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОРИКОС, МАЛЕ КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО СФЕРИ ПОСЛУГ» — Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Орлика, 3 корп. А.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОРИКОС, МАЛЕ КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО СФЕРИ ПОСЛУГ»
Поділіться інформацією в соцмережах