КОМАРНІВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ КОНГРЕСУ УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ

Контакти

Юридична адреса
81562, Львівська обл., Городоцький р-н, м. Комарно, вул. Січових Стрільців, 4, к. 7
Телефони
Керівник
Мазуркевич Микола Володимирович
Код ЄДРПОУ20820291
Дата реєстрації08.12.1993
Дата оновлення14.11.2010
Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КОМАРНІВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ КОНГРЕСУ УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОМАРНІВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ КОНГРЕСУ УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ» присвоєно код 20820291.

Керівником підприємства «КОМАРНІВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ КОНГРЕСУ УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ» є Мазуркевич Микола Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОМАРНІВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ КОНГРЕСУ УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ» — Львівська обл., Городоцький р-н, м. Комарно, вул. Січових Стрільців, 4, к. 7.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОМАРНІВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ КОНГРЕСУ УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ»
Поділіться інформацією в соцмережах