УРОЖАЙ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО

Контакти

Юридична адреса
80513, Львівська обл., Буський р-н, с. Побужани
Телефони
Керівник
Сердюк Олег Владиславович
Код ЄДРПОУ20820395
Дата реєстрації11.03.1994
Дата оновлення07.08.2003
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «УРОЖАЙ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УРОЖАЙ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» присвоєно код 20820395.

Керівником підприємства «УРОЖАЙ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» є Сердюк Олег Владиславович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УРОЖАЙ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» — Львівська обл., Буський р-н, с. Побужани.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УРОЖАЙ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах