СПЕЦТРАНССЕРВІС, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
79032, м. Львів, вул. Китайська, 12, к. 92
Телефони
Керівник
Марич Тарас Стефанович
Код ЄДРПОУ20821673
Дата реєстрації27.04.1994
Дата оновлення26.12.2013
Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СПЕЦТРАНССЕРВІС, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СПЕЦТРАНССЕРВІС, ТОВ» присвоєно код 20821673.

Керівником підприємства «СПЕЦТРАНССЕРВІС, ТОВ» є Марич Тарас Стефанович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СПЕЦТРАНССЕРВІС, ТОВ» — м. Львів, вул. Китайська, 12, к. 92.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СПЕЦТРАНССЕРВІС, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах