КУЛІНАР, ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ

Контакти

Юридична адреса
81400, Львівська обл., м. Самбір, вул. Шашкевича, 18к
Телефони
Керівник
Мацейко Михайло Михайлович
Код ЄДРПОУ20821880
Дата реєстрації20.08.1993
Дата оновлення01.12.2017
Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КУЛІНАР, ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КУЛІНАР, ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ» присвоєно код 20821880.

Керівником підприємства «КУЛІНАР, ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ» є Мацейко Михайло Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КУЛІНАР, ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ» — Львівська обл., м. Самбір, вул. Шашкевича, 18к.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КУЛІНАР, ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ»
Поділіться інформацією в соцмережах