ГОЛОС, ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНИЙ КЛУБ ТВОРЧИХ ЗУСТРІЧЕЙ

Контакти

Юридична адреса
79008, м. Львів, вул. Театральна, 22
Керівник
Красноступ Елла Віталіївна
Код ЄДРПОУ20822164
Дата реєстрації05.05.1994
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ГОЛОС, ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНИЙ КЛУБ ТВОРЧИХ ЗУСТРІЧЕЙ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГОЛОС, ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНИЙ КЛУБ ТВОРЧИХ ЗУСТРІЧЕЙ» присвоєно код 20822164.

Керівником підприємства «ГОЛОС, ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНИЙ КЛУБ ТВОРЧИХ ЗУСТРІЧЕЙ» є Красноступ Елла Віталіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГОЛОС, ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНИЙ КЛУБ ТВОРЧИХ ЗУСТРІЧЕЙ» — м. Львів, вул. Театральна, 22.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГОЛОС, ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНИЙ КЛУБ ТВОРЧИХ ЗУСТРІЧЕЙ»
Поділіться інформацією в соцмережах