НАДІЯ, ДРОГОБИЦЬКЕ ДОБРОВІЛЬНЕ ТОВАРИСТВО ЗАХИСТУ ДІТЕЙ-ІНВАЛІДІВ

Контакти

Юридична адреса
82100, Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Чорновола, 4
Телефони
Керівник
Дзюрах Ірина Василівна
Код ЄДРПОУ20826498
Дата реєстрації22.07.1993
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «НАДІЯ, ДРОГОБИЦЬКЕ ДОБРОВІЛЬНЕ ТОВАРИСТВО ЗАХИСТУ ДІТЕЙ-ІНВАЛІДІВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НАДІЯ, ДРОГОБИЦЬКЕ ДОБРОВІЛЬНЕ ТОВАРИСТВО ЗАХИСТУ ДІТЕЙ-ІНВАЛІДІВ» присвоєно код 20826498.

Керівником підприємства «НАДІЯ, ДРОГОБИЦЬКЕ ДОБРОВІЛЬНЕ ТОВАРИСТВО ЗАХИСТУ ДІТЕЙ-ІНВАЛІДІВ» є Дзюрах Ірина Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НАДІЯ, ДРОГОБИЦЬКЕ ДОБРОВІЛЬНЕ ТОВАРИСТВО ЗАХИСТУ ДІТЕЙ-ІНВАЛІДІВ» — Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Чорновола, 4.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НАДІЯ, ДРОГОБИЦЬКЕ ДОБРОВІЛЬНЕ ТОВАРИСТВО ЗАХИСТУ ДІТЕЙ-ІНВАЛІДІВ»
Поділіться інформацією в соцмережах