ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ ЖИТЛОВОГО ГОСПОДАРСТВА

Контакти

Юридична адреса
79013, м. Львів, вул. Бандери, 5
Телефони
Керівник
Мамутович Дарія Ярославівна
Код ЄДРПОУ20826908
Дата реєстрації14.02.2002
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ ЖИТЛОВОГО ГОСПОДАРСТВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ ЖИТЛОВОГО ГОСПОДАРСТВА» присвоєно код 20826908.

Керівником підприємства «ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ ЖИТЛОВОГО ГОСПОДАРСТВА» є Мамутович Дарія Ярославівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ ЖИТЛОВОГО ГОСПОДАРСТВА» — м. Львів, вул. Бандери, 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ ЖИТЛОВОГО ГОСПОДАРСТВА»
Поділіться інформацією в соцмережах