ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ЗАРІНКИ"ДОБРОДІЯ ХОМИНА ВАСИЛЯ ЮРКОВИЧА ДРОГОБИЦЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
82172, Львівська обл., м. Дрогобич, м. Стебник, пров. Гірський, 22
Керівник
Хомин Василь Юркович
Код ЄДРПОУ20829404
Дата реєстрації06.03.1995
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”ЗАРІНКИ”ДОБРОДІЯ ХОМИНА ВАСИЛЯ ЮРКОВИЧА ДРОГОБИЦЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ЗАРІНКИ"ДОБРОДІЯ ХОМИНА ВАСИЛЯ ЮРКОВИЧА ДРОГОБИЦЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 20829404.

Керівником підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ЗАРІНКИ"ДОБРОДІЯ ХОМИНА ВАСИЛЯ ЮРКОВИЧА ДРОГОБИЦЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Хомин Василь Юркович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ЗАРІНКИ"ДОБРОДІЯ ХОМИНА ВАСИЛЯ ЮРКОВИЧА ДРОГОБИЦЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Львівська обл., м. Дрогобич, м. Стебник, пров. Гірський, 22.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”ЗАРІНКИ”ДОБРОДІЯ ХОМИНА ВАСИЛЯ ЮРКОВИЧА ДРОГОБИЦЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах