АПТЕКА №235 С. ГРУШІВ, КП

Контакти

Юридична адреса
82132, Львівська обл., Дрогобицький р-н, с. Грушів, вул. Миру, 54а
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Гром Іван Васильович
Бухгалтер
Хоркавців Марія Андріївна
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ20829410
Дата реєстрації10.03.1995
Дата оновлення01.12.2017
Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «АПТЕКА №235 С. ГРУШІВ, КП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АПТЕКА №235 С. ГРУШІВ, КП» присвоєно код 20829410.

Керівником підприємства «АПТЕКА №235 С. ГРУШІВ, КП» є Гром Іван Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АПТЕКА №235 С. ГРУШІВ, КП» — Львівська обл., Дрогобицький р-н, с. Грушів, вул. Миру, 54а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АПТЕКА №235 С. ГРУШІВ, КП»
Поділіться інформацією в соцмережах