ЛІЦЕЙ №17 ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
79044, Львівська обл., м. Львів, Франківський р-н., вул. МЕЛЬНИКА, б. 1/3
Телефони
Керівник
Свінчук Володимир Володимирович
Код ЄДРПОУ20834204
Дата реєстрації05.08.2003
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЛІЦЕЙ №17 ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛІЦЕЙ №17 ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» присвоєно код 20834204.

Керівником підприємства «ЛІЦЕЙ №17 ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» є Свінчук Володимир Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛІЦЕЙ №17 ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» — Львівська обл., м. Львів, Франківський р-н., вул. МЕЛЬНИКА, б. 1/3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛІЦЕЙ №17 ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»
Поділіться інформацією в соцмережах