ДЕСЛЕЙ ЛТД, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
79026, м. Львів, вул. Стрийська, 98
Телефони
Керівник
Денісов Станіслав Володимирович
Код ЄДРПОУ20835439
Дата реєстрації15.03.1995
Дата оновлення25.12.2013
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДЕСЛЕЙ ЛТД, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДЕСЛЕЙ ЛТД, ТОВ» присвоєно код 20835439.

Керівником підприємства «ДЕСЛЕЙ ЛТД, ТОВ» є Денісов Станіслав Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДЕСЛЕЙ ЛТД, ТОВ» — м. Львів, вул. Стрийська, 98.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДЕСЛЕЙ ЛТД, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах