ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "САДОВО-ГОРОДНІЙ КООПЕРАТИВ "СХІД"

Контакти

Юридична адреса
79024, м. Львів, вул. Металістів, 7а, к. 4
Телефони
Керівник
Сольський Володимир Степанович
Код ЄДРПОУ20845231
Дата реєстрації08.06.1995
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ ”САДОВО-ГОРОДНІЙ КООПЕРАТИВ ”СХІД”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "САДОВО-ГОРОДНІЙ КООПЕРАТИВ "СХІД"» присвоєно код 20845231.

Керівником підприємства «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "САДОВО-ГОРОДНІЙ КООПЕРАТИВ "СХІД"» є Сольський Володимир Степанович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "САДОВО-ГОРОДНІЙ КООПЕРАТИВ "СХІД"» — м. Львів, вул. Металістів, 7а, к. 4.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ ”САДОВО-ГОРОДНІЙ КООПЕРАТИВ ”СХІД”»
Поділіться інформацією в соцмережах